Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Kultury Borki

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Karta ze Świąt i zabawka choinkowa” 2022

Utworzono dnia 14.12.2022

Mamy zaszczyt poinformować, że Powiatowy Konkurs Plastyczny został rozstrzygnięty. Serdecznie gratulujemy! 
Zwycięzców zapraszamy na rozdanie nagród i dyplomów w dniu 
20.12.2022 (wtorek) 
godz. 10.00 - grupa przedszkolna, 
godz. 12.00 -grupa szkolna.

Wyniki
Powiatowego Konkursu Plastycznego
„Karta ze Świąt i zabawka choinkowa”
Kategoria: karta świąteczna- Przedszkola
I miejsce
Julian Deja- PP 12
Róża Kosterna- PP 4
II miejsce
Maria Kiraga- PP 4
Ada Borowiec- PP 19
Kaja Walasik- PP 19
III miejsce
Filip Natorski- PP 16
Sandra Tyrc- PP 16
Jagoda Wojda- PP 9
Nadia Rus- PP 12
Wyróżnienie
Pola Karolak- PP 6
Nina Szewczyk- PP 15
Jan Podcaba- MDK Radom
Jagoda Kuchta- PP 15
Irmina Pawlak- PSP Skaryszew (lat 5)
Nela Gniadek- PP 12
Oliwia Włoskowicz- PP 4
Nadia Korczak- PP 16


Kategoria: karta świąteczna(szkoła- klasa 0-III)
I miejsce
Lena Lubawy- MDK Radom
Jakub Adamczyk- PSP w Makowie
Lena Szmidt- PSP 7
II miejsce
Aleksandra Choroś- ZSP nr 1 w Radomiu
Antonina Jasek- PSP w Jaroszkach
Zuzanna Sadowska- MDK Radom
Anna Szczubiecka- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Radomiu
III miejsce
Kacper Natora- PSP w Jedlni-Letnisko
Liliana Wolak-PSP Bardzice
Patrycja Hartwich- PSP 23
Wyróżnienie
Andżelika Szarow- PSP 18
Iga Kowalczyk- ZespółSzkolno-Przedszkolny w Łączanach
Pola Florczak- PSP w Myśliszewicach
Michał Kunecki- PSP 4
Antoni Pochylski- PSP w Myśliszewicach
Julia Solecka- PSP 17
Julia Lesiak- PSP we Wrzeszczowie
Liliana Turek- Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
Amelia Oleksiewicz- PSP 7
Ewa Rajek- MDK Radom
Karolina Nowak- PSP w Rudzie Wielkiej
Szymon Głowacki- PSP 17
Marcelina Klocek- PSP 17
Wojciech Walczyk- PSP w Woli Taczewskiej
Amelia Piekarska- PSP 28
Adam Bieniek- PSP 22
Lena Kowalska- PSP 17

Kategoria: karta świąteczna (szkoły-klasa IV-VIII)
I miejsce
Martyna Wachowicz- PSP 24
Helena Grzywacz- PSP Jaroszki
Agnieszka Wolska- PSP Jaroszki
II miejsce
Barbara Dąbrowska- PSP 24
Lena Kalecińska- PSP 25
Gabrysia Zaręba- PSP 24
III miejsce
Zuzanna Pionka- PSP 26
Róża Grzywacz- PSP w Jaroszkach
Amelia Czerwińska- PSP Mazowszany

Wyróżnienie
Krzysztof Utkowski- PSP w Dąbrówce Warszawskiej
Filip Kalbarczyk- PSP w Bardzicach
Liza Kuraskin- PSP 3
Joanna Dudziak- Zespół Szkół w Goździe
Maja Czajkowska- PSP 24
Natalia Szczubiecka- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO
Bartosz Włodarczyk- PSP w Dąbrówce Warszawskiej
Nikola Włodarczyk- PSP w Parznicach
Julia Łaska- PSP 6
Dawid Podymniak- PSP w Dąbrówce Podłężnej

Kategoria: ZABAWKA CHOINKOWA
Maria Wojtala- PSP w Wierzbicy
Grzegorz Matyga-PP 19
Julia Lesiak- PSP we Wrzeszczowie
Kacper Sasal- PSP w Rudzie Wielkiej
Zuzanna Brociel- PP 22
Hanna Dziatkiewicz- PSP 24
Ola Zaranek-
Julia Adamczyk- I Społeczna Szkoła Podstawowa
Piotr Leśniewski- PSP 4
Wojciech Miś- PSP 1
Kacper Jarosz- Zespół szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku
Oskar Pomagalski- PSP nr 1
Laura Strzelecka- Pawłowska- PSP 17
Lena Witczak-PP 3
Oliwier Łukasiewicz- PSP 18
Maria Fiedor- PP 3
Gabriela Błąkała- PSP 17
Mateusz Jóźwik- PSP 2
Maja Pomagalska- PSP 1
Staś Warda
Piotr Brzozowski- PSP 17
Marcelina Myślińska- PSP 24
Aniela Czarnecka- PSP 34
Zuzanna Janiszewska- PSP w Cerekwi
Lena Wiecheć- PSP Cerekiew
Alicja Kawalec- PSP Wierzbica
Milan Bator- PSP w Myśliszewicach
Filip Mucha- PSP w Słupicy
Michał Okrój
Piotr Kaparuk- ZSP Ruda Wielka
Laura Pośnik-PSP 6
Izabela Pacyna- PSP 24

 

Zegar

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Koncerty on-line

Koncert "Niepodległa niepokorna"

Koncert "Wolność jest w nas"

Koncert "Hej kolęda, kolęda"

Stowarzyszenie dkb

 

Tajemnice dobrej kuchni.

 

"Działamy zdalnie"

GITARA



TEATR









PERKUSJA

Renegady oferta

  

 



 
Nowy singiel CARRION



Latawce 2021