"PALMA, PISANKA, KARTA z WIELKANOCNY"
Pragniemy ogłosić, że laureatami konkursu zostali:
Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Palma, pisanka, karta z Wielkanocy”
Kategoria Karta
Przedszkola
I miejsce
Malwina Bąk- PP 19
II miejsce
Aleksandra Kozieł- PP 9
Zofia Kaczmarska-PP 12
III miejsce
Jakub Polit- PP 12
Wyróżnienie
Maria Kiraga- PP 4
Natalia Czerniak-PP 4
Aleksander Luft- PP 4
Nadia Rus- PP 12
Julia Nowak- PP 4
Kategoria- karta z Wielkanocy- szkoła podstawowa klasa 0-III
I miejsce
Emilia Ziętek- PSP w Bardzicach
Aleksandra Choroś- ZSP nr 1
II miejsce
Adam Kozłowski- PSP w Jaroszkach
Anna Szczubiecka- I SSP STO
III miejsce
Martyna Ziętek- PSP 17
Mirabella Pietrzykowska- ZSP nr 1
Wyróżnienie
Alicja Dujka- PSP Bardzice
Oliwia Marczykowska- PSP w Bardzicach
Liliana Wolak- PSP Bardzice
Franciszek Kuna- PSP w Sołtykowie
Kategoria karta z Wielkanocy - szkoła podstawowa klasa IV-VIII
I miejsce
Martyna Wachowicz-PSP 24
Agnieszka Wolska- PSP w Jaroszkach
Róża Grzywacz- PSP w Jaroszkach
II miejsce
Hania Wróbel- PSP 24
Natalia Szczubiecka- I SSP STO
III miejsce
Aleksandra Ziętek- PSP w Bardzicach
Adrian Utkowski- PSP w Bardzicach
Wyróżnienie
Natalia Jabłońska- PSP 34
Filip Kalbarczyk- PSP w Bardzicach
Gabriela Zaręba- PSP 24
Kategoria: palma, pisanka
Wyróżnienia
Nikola Skierczyńska- PSP 23
Oliwia Kwiecień- PSP 34
Antoni Tomczyk- PSP 34
Lena Rybińska- PSP w Myśliszewicach
Ksymena Borowska- PSP w Cerekwii
Alicja Kurys-PP 10
Stanisław Jagodziński- PP 11
Tymoteusz Sala- PP 12
Bruno Mizera PP 12
Mikołaj Dębski- PP 13
Grześ Matyga- PP 19
Pola Łuszczyńska- PP 25
Marysia Jabłońska- PSP 1
Eryk Kaprykowski- PSP 1
Marcel Pyrka- PSP 6
Bartek Wróbel- PSP 20
Liliana Pietrasiewicz- PSP 23
Filip Grzelak- PSP 24
Franciszek Orzechowski- PSP 24
Hanna Stopka- PSP 24
Julia Pasek- PSP 33
Mateusz Nogaj- PSP 33
Alicja Piątkowska- PSP 33
Krysia Moisenau- ZSP nr 1/ PSP 18
Joanna Starzyńska- ZSP nr 1/ PSP 18
Malwina Wróbel- PSP w Dąbrówce Podłężnej
Tomasz Podgórski- PSP w Dąbrówce Podłężnej
Lena Drabik- PSP w Dąbrówce Podłężnej
Gabrysia Gronek- OPSP W Kończycach- kolonii
Maja Figura- PSP w Sołtykowie
Alicja Wątły- PSP w Sołtykowie
Wojciech Pogodziński- PSP w Mleczkowie
Gabrysia Sosnkowska- PSP w Myśliszewicach
Lena Wrześniak- PSP w Myśliszewicach
Peter Tahorsky- PSP w Myśliszewicach
Joanna Węgrzynowska- PSP w Myśliszewicach
Joanna Bodzak- PSP w Myśliszewicach