Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Kultury Borki

"Palma, Pisanka, Karta Wielkanocna"

Utworzono dnia 21.03.2018

Dom Kultury "Borki" serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy laureatów powiatowego
konkursu plastycznego "Palma Pisanka i Karta Wielkanocna" oraz na wręczenie nagród i dyplomów które
odbędzie się 26.03.2018 o godzinie:

10:00 przedszkola, 
12:00 szkoły

Wyniki przedszkola:

I MIEJSCE
Helena Piotrowska – PP 19
Szymon Matusik – PP 19
Amelia Kierzkowska- PP 14
II MIEJSCE
Blanka Walerczak- PP 19
III MIEJSCE
Blanka Jagiełło vel Zaraś- PP 19
Agata Wilk-PP 9
Piotr Zając – PP 6
Zofia Prus- PP 8
Maria Molga -PP 6
WYRÓŻNIENIE
Oliwia Janicka - PP 6
Natalia Grzyb- PP 7
Jan Marchewka-PP 9
Franciszek Bąk- PP 13
Lena Gregorczyk- PP 13
Maja Płokita – PP 13
Aleksandra Wójtowicz-PP 22
Jakub Opałka- PP 22
Nadia Szydło- PP 22
Marcel Kwiatkowski- PP 22
Radek Postępski- PP 24
Kacper Tkaczyk- PP 24
Szymon Kowal- Niepubliczne Przedszkole „Bajka”

Wyniki szkoły:

I MIEJSCE
Julia Obrzydzińska- PSP 3
Joanna Celi - PSP 24
II MIEJSCE
Beata Skrzek - PSP w Bardzicach
Wiktoria Milcuszek - PSP 21

III MIEJSCE
Hanna Zawadzka- PSP Jedlnia Letnisko
Kacper Kopycki- PSP w Bardzicach
Julia Wysoczyńska- Zespół Szkół Muzycznych
Kamila Brodowska- PSP w Gożdzie

WYRÓŻNIENIE
Hania Kobacka - I Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 
Szymon Nachyła - I Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
Natalia Szczubiecka - I Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1
Krzysztof Gniadek- PSP 1
Julia Kudła- PSP 3
Patrycja Bernat-PSP 3
Martyna Dygas- PSP 3
Zuzanna Siek- PSP 3
Weronika Krawczyk- PSP 3
Julianna Mruk- PSP 3
Bartłomiej Zugaj- PSP 4
Katarzyna Całoń- PSP 6
Bartosz Oćwieja- PSP 6
Maja Maciejczyk- PSP 18
Marta Kalińska - PSP 18
Aleksander Zych - PSP 18
Julia Limanin - PSP 18
Brajan Szyszkowski - PSP 18
Łukasz Sałyga - PSP 21
Nadia Słupek - PSP 21
Amelia Faryna - PSP 23
Łukasz Oko - PSP 24
Gabryś Wieczorek - PSP 24
Mikołaj Zaborowski - PSP 24
Jakub Klimek - PSP 24
Mateusz Słomka - PSP 24
Mateusz Hernik - PSP 24
Zuzanna Sulima - PSP 24
Wiktoria Sałek - PSP 24
Dorian Niemczewski – Młodzieżowy Ośrodek socjoterapii
Roksana Kusa - Młodzieżowy Ośrodek socjoterapii
Maja Gębska - ZSM
Roksana Rzońca - ZSM
Wiktor Jarecki - PSP w Bardzicach
Amelia Matysiak - PSP w Bardzicach
Oliwia Kurek - Zespół Szkół Podstawowych w Jastrzębi
Maria Malinowska - PSP Jedlińsk
Maja Florek - PSP Jedlińsk
Natalia Grabowska - PSP Jedlnia Letnisko
Antoni Rozwadowski - PSP Jedlnia Letnisko
Faustyna Dryja - PSP Odechów filia w Wólce Twarogowej
Zuzanna Domagała - PSP Modrzejowice
Weronika Lipiec - PSP Myśliszewice
Nikola Hernik - PSP Myśliszewice

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Imieniny

 
Nowy singiel CARRION

Stowarzyszenie dkb

 

Tajemnice dobrej kuchni.