Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Kultury Borki

„Karta ze Świąt i zabawka choinkowa” 2021

Utworzono dnia 20.12.2021

           Z ogromną radością informujemy, że Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Karta ze świąt i zabawka choinkowa" został rozstrzygnięty.
Na konkurs wpłynęło 660 pięknych prac wykonanych przez dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!
Odbiór nagród:
Nagrody można odbierać do końca stycznia 2022
oraz w grudniu br. w następujące dni: 21.12. oraz 22.12. w godzinach 10.00-17.00
oraz po Świętach 27.12.-30.12. godz. 10.00-17.00.
Nieodebrane nagrody przechodzą na własność organizatora.
Życzymy zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego
„Karta ze Świąt i zabawka choinkowa”

Kategoria – Przedszkola

I miejsce
Zuzanna Mortka- PP 19
Hanna Masiarz-PP 19
Julia Mosiądz- PP 4


II miejsce
Weronika Erbel- PP 19
Iga Kopeć- PP 16


III miejsce
Gabriela Stefańska- PP 4
Aleksandra Bogucka- PP 4
DominkAmroży- PP 19
Joanna Romaniuk- PP 4

Wyróżnienie
Aleksander Zygarski- PP 19
Hanna Maciąg- PP 4
Apolonia- Klata- PP 4
Maja Strzelczyk- PP 7
Natalia Rudawska- PP 4
Zofia Snopczyńska- PP 4
Maja Przybyś- PP w Suskowoli
Zuzanna Wieczorek- PP w Suskowoli
Julia Wiatr- Niepubliczne Przedszkole „Karuzela”
Natalia Altman-PP 19
Lena Jaworska- PP 3
Julia Solecka- PP 5

Kategoria: szkoły podstawowe kl.0-III

I miejsce
RóżaGrzywacz- PSP Jaroszki
Aleksandra Choroś- PSP 18

II miejsce
Hanna Kwietniewska- PSP Skaryszew
Stanisław Grzywacz- PSP Jaroszki

III miejsce
Jan Wiśniewski- PSP Bardzice
Nikola Piasek- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku

Wyróżnienie
Alicja Kochańska- PSP 22
Hanna Kowalik-PSP w Łączanach
Filip Matysiak- Zespół Szkolno -Przedszkolny w Rudzie Wielkiej
Hanna Kwaśniewska-Zespół Szkolno -Przedszkolny w Rudzie Wielkiej
Zuzanna Czapczyńska- PSP Skaryszew
Natalia Orzechowska- PSP 30
Julia Lesiak- PSP Wrzeszczów
Piotr Kaparuk- Zespół Szkolno -Przedszkolny w Rudzie Wielkiej
Marcelina Pruszyńska -PSP 18
Kategoria: szkoły podstawowe kl.IV-VIII

I miejsce
Anna Surma- PSP 24
Martyna Wachowicz- PSP 24
Wiktoria Bżdzikot- ZS Gózd

II miejsce
Wiktoria Pyszczak- PSP 13
Anna Wlazło- PSP 20
Helena Grzywacz- PSP Jaroszki
Zofia Łukomska-Pawlik-Zespół Szkolno -Przedszkolny w Rudzie Wielkiej
Agnieszka Wziątek- PSP Wierzbica

III miejsce
Julia Stasiak- PSP Bardzice
Anna Wróblewska- PSP 33

Wyróżnienie
Agnieszka Wolska- PSP Jaroszki
Alicja Stróżyk- PSP 33
Maja Czajkowska- PSP 24
Zofia Socha- PSP 25
Maja Lewińska- PSP 24
Filip Kalbarczyk- PSP w Bardzicach
Barbara Lipka- PSP 24
Julia Wróbel- PSP 2
Kacper Sajewski- PSP Gózd
Maja Wiatrak- ZSP w Rudzie Wielkiej
Bartłomiej Cebula- PSP w Podgórze
Zuzanna Graczyk- PSP 2
Amelia Kłosowska-PSP 2
Joanna Dudziak- ZS w Goździe

Kategoria Zabawka choinkowa

Wyróżnienia:
Maja Cedro- PP 9
Nikola Stępniewska- PSP 18
Nadia Białczak-PSP 4
Mikołaj Kozera- PSP 22
Patrycja Hortwich-PSP 23
Antoni Makarski- PP 12
Szymon Sar- PSP 4
Blanka Kostrzewa- PSP 1
Filip Karaś- Zespół szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi
Nikola Czerwonka- Zespół Szkolno -Przedszkolny w Rudzie Wielkiej
Antonina Żabicka-PP 12
Julia Łaska- PSP 6
Nikola Oleksiak- PSP 13
Dagmara Fusiek- PP 12
Zofia Gluza- PSP 33
Zosia Gielniewska- PSP 4
Magdalena Wakuła- PSP Wierzbica
Aurelia Pietrzyk- PSP Myśliszewice
Antoni Ćwiklak- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jedlińsku
Lena Frąk- PP 19
Tymon Radomski- PSP 4
Jan Miłkowski- PSP 33
 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

Koncerty on-line

Koncert "Niepodległa niepokorna"

Koncert "Wolność jest w nas"

Koncert "Hej kolęda, kolęda"

Stowarzyszenie dkb

 

Tajemnice dobrej kuchni.

 

"Działamy zdalnie"

GITARA



TEATR









PERKUSJA

Renegady oferta

  

 



 
Nowy singiel CARRION



Latawce 2021