Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Kultury Borki

"Karta z Wielkanocy" 2020 - Laureaci

Utworzono dnia 08.04.2020

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, iż Powiatowy Konkurs Plastyczny „Karta z Wielkanocy” został rozstrzygnięty:) 
Informujemy, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju rozdanie nagród i dyplomów odbędzie się w późniejszym terminie,
o czym poinformujemy na naszej stronie internetowej. Pragniemy podkreślić,że wszystkie nadesłane prace zasługują na uznanie.
Proszę , żeby wszystkie dzieci biorące udział w tym konkursie poczuły się wyróżnione. Jesteście wspaniali.
Jury w sposób szczególny nagrodziło opowiadaczy – malarzy i rysowników- którzy o Świętach Wielkanocnych – wiedzieli więcej, znali ich zwyczaje, obrzędy i potrafili je zilustrować.
        Na konkurs wpłynęło 60 prac nadesłanych drogą elektroniczną.
Dziękujemy za złożone prace i serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu.

Życzymy Państwu zdrowych Świąt Wielkanocnych!

LAURECI
Szkoły

I Miejsce
Bartosz Włodarczyk  - PSP w Dąbrówce Warszawskiej, kl.V
Kacper Drózd - PSP w Jaroszkach, kl. I
Dorota Przybysz – PSP 3 kl. 5
II Miejsce
Wiktoria Mazur - l.8
Ewa Michalczyk -l.9
Nadia Kosior - PSP 25,
Róża Grzywacz - PSP w Jaroszkach, kl. I
Kamila Chołuj PSP 2, kl III
III Miejsce
Jakub Jóźwic – PSP 3 kl.5
Julia Łowniczak - Wójcik – PSP 28 
Jadzia Wiązowska – PSP 29 kl.I
Elena Grenda - PSP 3
Klara Wasiak - PSP 3

 

Przedszkola
I Miejsce
Liliana Kowalska - PP 19, l.6
Aleksander Zygarski – PP 19
II Miejsce
Dominik Solecki - PSP Słupica, l.6
Grzegorz Michalczyk - l.6
Liliana Miśtal - l.5
Milosz Kowalski - PP19, l.4
III Miejsce
Wiktoria Bielecka l. 4,5
Iga Leśniewska – PP 24
Nadia Korczak – l. 3


WYRÓŻNIENIA
Maciej Dubil - l.6
Adam Gajownik - l.4
Jan Puchniarz - l.5, PSP Jedlnia
Adam Kozłowski - l.6, PSP Jaroszki
Leon Dzigman - PP 8,
Gabrysia Małecka - l.3
Aniela Rolczak - l.5
Miłosz Syta - PP 23, l.5
Michał Szczęsny PSP 23, kl.I
Arleta Dzięciołowska - PSP w Mąkosach Starych , kl. IV
Marcel Dzięciołowski - PSP w Mąkosach Starych , kl. VI
Filip Michna- lat 7
Lena Korczak - lat 11
Nikola Kryszkiewicz
Bartłomiej Gralec - PSP 29, l.7
Izabela Olejarczyk - PSP 25, l.7
Alan Kaczak- PSP 2, lat 10
Maja Olejarczyk - PSP 25,l.9
Laura Stefańska - Zygarska-PSP 25, kl.I
Weronika Hankiewicz - PSP 25, kl.I
Piotr Rokicki - PSP 18, kl.V
Mikołaj Jasiński - PSP 3, kl.IV
Kacper Sikora - PSP 3, Kl.V
Maja Kacprzak - PSP 3, kl. V
Nikola Jaworska - PSP 3 kl. V
Łucja Zahorowska - PSP 10, kl.I
Julianna Jaworska - PSP 24, l.12
Alan Frankowski - PSP 10, kl.I
Dagmara Łobodzin - PSP 29, l.11
Adam Michalczyk - l.8
Wiktoria Polak-PSP 3, kl.III
Natalia Kozicka - l.9
Maria Munik - PSP 23, kl.VI
Paweł Żyła - l,8
Daniel Barański - l.12
Amelia Cybulska - PSP 13, klVI
Kalina Krzemińska - PSP 25 klasa IIIA
Laura Stefańska - Zygarska PSP 25 Ia

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

"Działamy zdalnie"

GITARA



TEATR









PERKUSJA

Renegady oferta

  

 



 
Nowy singiel CARRION



Stowarzyszenie dkb

 

Tajemnice dobrej kuchni.