Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Kultury Borki

„KARTA ŚWIĄTECZNA I ZABAWKA CHOINKOWA” 2018 - wyniki

Utworzono dnia 13.12.2018

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

„KARTA ŚWIĄTECZNA I ZABAWKA CHOINKOWA” 2018

KATEGORIA KARTA ŚWIATECZNA GRUPA SZKOLNA( KLASY 0-III)

I MIEJSCE

Patrycja Dulebska - PSP w Skaryszewie

Magdalena Machnio - PSP w Skaryszewie

Aleksandra Babula - PSP w Mazowszanach

II MIEJSCE

Aleksandra Styczyńska - PSP 23

Filip Fiołna - PSP 23

III MIEJSCE

Piotr Stępień - PSP 3

 

WYRÓŻNIENIE

Wojciech Prokop - PSP 4

Wiktoria Pyszczak - PSP 13

Maja Białkowska - PSP 15

Natalia Biskupik - PSP 17

Edwin Smagowski – PSP 23

Ewa Prokop - PSP 25

Oliwia Głuch - ZSP nr 1

Ola Ziętek - PSP w Bardzicach

Natalia Pilarska - PSP w Mazowszanach

Nikola Pilarska - PSP Mazowszany

Kalina Dusza - PSP w Mazowszanach

Maria Dziocha - I społeczna Szkoła Podstawowa STO

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA KARTA ŚWIĄTECZNA GRUPA SZKOLNA( KLASY IV-VIII)

I MIEJSCE

Wiktoria Sałek- PSP 24

II MIEJSCE

Natalia Gołębiowska- PSP w Bardzicach

III MIEJSCE

Kacper Kurys-PSP 24

 

WYRÓŻNIENIE

Maja Komsta- PSP 3

Maria Maciąg- PSP 14

Rafał Ziewiecki- PSP 24

Adrianna Siczek- PSP 25

Emilia Pytlewska- PSP w Bardzicach

Natalia Makulska- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku

Adrianna Wójcik- PSP Mazowszany

Sebastian Wróblewski- PSP Mazowszany

Maja Spasińska- PSP Mazowszany

Sonia Pfau- PSP Mazowszany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA KARTA ŚWIĄTECZNA GRUPA PRZEDSZKOLNA

I MIEJSCE

Maria Strzelec- PP 24

Marta Wójcik- PP 16

II MIEJSCE

Maja Kwiecień- PP 6

III MIEJSCE

Alicja Karwat- PP 12

Nadia Miksiewicz- PP 15

 

WYRÓŻNIENIE

Maria Kopińska-PP 6

Hanna Wykrota- PP 6

Aleksander Szydło -PP 7

Alicja Grzybowska- PP 9

Amelia Kierzkowska- PP 14

Liliana Kowalska- PP 19

Iga Kuczyńska- PP 19

Nadia Włodarczyk- Zespól Szkolno- Przedszkolny nr 1/PP 22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA- ZABAWKA CHOINKOWA

WRÓŻNIENIE

Przedszkola

 

Wojciech Rejczak- PP 6

Nikola Kornacka - PP 9

Chioma Okenye- PP 13

Sara Adamska- PP 13

Lena Chrost-PP 19

Tomasz Kowalczyk- PP 22

Maja Jesionek- PP 25

 

Szkoły

Marianna Kupidura- PSP 1

Kacper Socha- PSP 3

Klaudia Kalinowska-PSP 3

Nikola Deja- PSP 4

Wiktorii Mazur- PSP 10

Katarzyna Heda- PSP 13

Zofia Dobrowolska- PSP 14

Hubert Mazur- PSP 17

Mikołaj Grzywaczewski- PSP 23

Natalia Głowacka- PSP 23

Adrian Głowacki- PSP 23

Wiktoria Zawadzka- PSP 25

Maria Matracka- PSP 25

Lena Kalecińska- PSP 25

Nina Krzosek- PSP 25

Ewa Łoboda- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku

Wiktoria Sobień- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku

Maria Malinowska- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku

Oliwia Walczak- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jedlińsku

Mikołaj Skuza- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Antonina Róg- I Społeczna Szkoła Podstawowa STO

Adam Kupidura- PSP w Wólce Twarogowej

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

 
Nowy singiel CARRION



Stowarzyszenie dkb

 

Tajemnice dobrej kuchni.

 

Renegady oferta